/*Form script*/
circle

מירה דריי

טיפול להפחתת זיעה וריח בבית השחי, המבוצע באמצעות מכשיר miraDry.
המכשיר מפעיל אנרגיית חום שמאתרת את בלוטות הזיעה ומשמידה אותן, באזור בית השחי בלבד.
ניתן להפחית משמעותית את הזיעה והריח בבית השחי לאורך זמן.

הזעה היא תופעה שכולנו מכירים היטב, במיוחד בחודשי יולי ואוגוסט החמים והלחים שמביאים איתם גלי חום קיצוניים. אחת התופעות של החום והלחות, שמחכה לנו מחוץ למזגן, היא הזיעה. אמנם לא ניתן להיפטר ממנה (וגם לא בריא), אך ישנן אפשרויות להפחית בכמות הזיעה ולהימנע מסיטואציות מביכות. זיעה היא אחד המנגנונים החשובים בגוף האדם והתפקיד העיקרי של מנגנון זה הוא צינון הגוף, זאת על-ידי הפרשה של נוזלים מימיים. בנוסף בלוטות הזיעה הן חלק ממערכת סילוק הפסולת מהגוף, שחשוב ובריא גם הוא. כמו כל מנגנון, גם מנגנון ההזעה עלול להשתבש, ובמקרים אלה התוצאה תהיה הזעת יתר. מחקרים מראים כי כ-15%-20% מהאוכלוסייה סובלת מבעיה של הזעת יתר בבית השחי, המכונה גם "היפרהידרוזיס". אמנם לזיעה בבית השחי יש תפקיד חשוב ועיקרי במנגנוני הקירור של הגוף, אך לרוב התופעה כוללת הזעה בכמות ובתדירות גבוהה יותר מהזעה רגילה. הסובלים מהבעיה מזיעים לא רק בעקבות מזג אוויר חם אלא גם במזג אוויר קר ובנסיבות אחרות. פעמים רבות מעבר לרטיבות החריגה על הבגדים מתווסף להזעת היתר גם ריח לא נעים, מה שהופך את התופעה ללא נעימה בכלל.

להזעת היתר יש שני גורמים עיקריים: גורם ביולוגי וגורם פסיכולוגי


הגורם הביולוגי


על אף שההזעה היא תהליך טבעי הנחוץ לגוף, הזעה עודפת או היפרהידרוזיס היא תופעה רפואית מוכרת. הזעה מוגברת שכיחה לרוב במקרים של עודף משקל, גיל המעבר ועוד... בנוסף, הזעת יתר יכולה להתרחש גם כתופעת לוואי של נטילת תרופות שונות.

הגורם הפסיכולוגי


גורם נוסף ושכיח להזעה מוגברת הוא מצב של לחץ וחרדה. במגוון רחב של מצבים שנתפסים בעינינו ובעיני תת המודע שלנו כמצבי לחץ עלולה להופיע הזעת יתר. התופעה נובעת מכך שהתת-מודע "מרגיש" שישנה סכנה קרבה ומתחיל להכין את הגוף ל"קרב" שעומד להתחיל. במקרים מסוימים ההזעה עלולה לגרום לפגיעה בביטחון העצמי ולירידה בערך העצמי. תופעה זו נפוצה בעיקר בקרב הסובלים מהזעת יתר המלווה בריח זיעה חריף ולא נעים.

יש דרך להתגבר על הזעת יתר?


מציאת פתרון להזעה מוגברת היא אחד מהאתגרים שמתמודדים איתם אנשים רבים בכל העולם. למען ההתמודדות עם הבעיה, הם משתמשים בפתרונות ביתיים כמו שינוי בדיאטה, שינוי בלבוש או תרגול פיזי. ניכר כי ברוב המקרים, הפתרונות הביתיים אינם מספקים פתרון ארוך טווח ומשמעותי. בנוסף, פותחו גם מגוון שיטות רפואיות, אך הן כללו פעולות כירורגיות שדרשו זמן החלמה ארוך וגררו עמם כאב או תחושת אי נוחות לזמן ממושך.

miraDry


כיום קיים טיפול חדשני יותר, לא פולשני, אשר מתבצע באמצעות מכשור מתקדם ומוביל לשיפור מהיר יחסית ונקרא miraDry. זהו פתרון המבוסס על טכנולוגיה חדשנית, המשתמש בגלי מיקרו לחימום בלוטות הזיעה בבית השחי, תוך שמירה על שלמות העור. הטיפול מסייע בהפחתה משמעותית בהזעה ובריח הלא נעים ומניסיוננו ברוב המקרים, את השיפור ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון. מירה דריי הינה שיטת טיפול לא פולשנית, שאינה כרוכה בכאבים קשים יחסית. ההליך כולל לרוב שני טיפולים על מנת לקבל תוצאות מיטביות.

עם זאת, חשוב לזכור שאחרי הטיפול, עשויה להיות תחושה של גירוי באזור בית השחי, ולכן מומלץ להימנע מפעילות גופנית או מכל פעילות אחרת שתגרום להזעה מוגברת, לפחות למשך שבוע.

הוראות אחרי טיפול

1
במקרים חריגים יש להשתמש בתרופות אנטי דלקתיות ללא מרשם (למשל איבופרופן) כדי להפחית את הנפיחות. המשיכי כך כמה ימים לאחר הטיפול לפי ההרגשה.
2
לשמור על האזור המטופל נקי (לשטוף בסבון נוזלי ומים) ניתן לשים משחה אנטיביוטית ללא מרשם (למשל נאוספורין) למניעת זיהום.
3
יש להימנע מגילוח ו/או דאודורנט בימים שלאחר הטיפול. לאחר מכן ובמקרה הצורך להשתמש אך ורק בדאורדורנט חדש.
4
יש להימנע מכל פעילות ספורטיבית שבוע לאחר הטיפול
5
רצוי ללבוש בגדים רפויים ולא צמודים מדי בימים שלאחר הטיפול

שאלות ותשובות

מתי אוכל לראות תוצאות?
ניתן לראות שיפור לאחר הטיפול הראשון, תוצאה ניכרת לאחר 2 טיפולים.
כמה זמן אורך הטיפול?
הטיפול אורך כשעה ועשרים דקות.
האם הטיפול כואב?
הטיפול נעשה בהרדמה מקומית ולכן רמת הכאב נחשבת קלה.
לכמה טיפולים אזדקק כדי להגיע לתוצאה הרצויה? 
נדרשים לרוב שני טיפולים לקבלת תוצאה מיטיבית.
תוך כמה זמן אוכל לחזור לפעילות אחרי הטיפול?
כבר בסיום הטיפול תוכלו לחזור לפעילות מלאה. יש לעקוב אחר ההוראות בשחרור בצורה מדוקדקת.
האם מותר לעבור טיפול mira Dry במהלך ההיריון?
לא ניתן לבצע את הטיפול במהלך ההיריון.

איזה יופי שבחרת בביוטי!

כמה‭ ‬פרטים‭ ‬קטנים‭ ‬ונחזור‭ ‬אליך לקביעת‭ ‬פגישת‭ ‬אבחון‭ ‬ללא‭ ‬עלות
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
השאר/י פרטים לשיחה עם נציג