/*Form script*/
circle

טיפולי אסתטיקה לגוף

דקולטה וצוואר | ידיים וברכיים | בטן


כולנו מתבגרים ועם הזמן העור שלנו מאבד מהמרקם ומהאלסטיות שלו, הופך יותר ויותר דק וצובר הצטלקויות חוזרות במשך החיים. בנוסף רקמות עמוקות כמו השומן התת עורי אט אט יורדות בנפחן, צונחות מטה ועוברות תהליכים דלקתיים כמו צלוליטיס, מה שמביא למראה עור רופף מלווה בדלדול והתקמטות מתמשכת של השכבות החיצוניות.

טיפולים אסתטיים בפנים יכולים להשיג תוצאות טובות מאד ולעיתים אנו שוכחים שכאשר אנו מטפלים בפנים, פתאום אזורים אחרים בגוף כמו הצוואר או כפות הידיים שלא טיפלנו בהם נראים פחות טוב ביחס למראה הפנים ככל שמרקם ומבנה הפנים משתפר.

מטופלים רבים פונים לפתרונות ניתוחיים ואינם מודעים שבהרבה מקרים ישנם מגוון פתרונות שאינם דורשים הרדמה מלאה וחדר ניתוח עם כל הסיכונים הכרוכים בו. גם מי שפונה בסופו של דבר לניתוח, זקוק לטיפולים חוזרים על מנת לשמר את התוצאה האסתטית הרצויה בחלקי הגוף השונים.

האזורים השכיחים ביותר לגביהם לרוב פונים לניתוח הם הצוואר, אזור החזה (הדקולטה), הירכיים, הישבן, והבטן התחתונה. משותף לאזורים אלו, שניתן במקרים מרובים לשפר אותם משמעותית גם בטיפולים מהירים במרפאה ע"י התמודדות עם אותם הגורמים להפרעות האסתטיות באמצעות מגוון טיפולים.

במה מסייעים טיפולי הגוף ללא ניתוח בביוטי קליניק?

במה מסייעים טיפולי הגוף ללא ניתוח בביוטי קליניק?
שיפור מראה הקמטוטים

באמצעות הזרקת ביוסטימולטורים מוזרקים חומרים חדישים אשר תורמים להגברת ייצור קולגן וחיזוק העור הפנימי, ניתן לעבות את העור ובכך לשפר את מראה הקמטוטים ולמתוח צניחות שנוצרו מהחלשות ודלדול של העור עם השנים. ההזרקה מתאימה כמעט לכל חלק של הגוף בו העור מתרופף.

במה מסייעים טיפולי הגוף ללא ניתוח בביוטי קליניק?
השבת נפחים

באזורים שאיבדו נפח כמו מרכז הצוואר או הידיים ניתן לרוב להחזיר נפח באמצעות הזרקת חומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית או רדיאס. אותו הנפח שחוזר מותח את העור ומעניק מראה רענן יותר לרקמות.

במה מסייעים טיפולי הגוף ללא ניתוח בביוטי קליניק?
מיצוק העור

את מרקם העור המתרופף בגוף חשוב למצק עם אנרגיה המיוצרת ע"י מכשור רפואי מתקדם, לטפל גם בשכבת העור השטחית וגם בעור העמוק יותר כדי לקבל את התוצאה הרצויה. לדוגמה סימני מתיחה וצלקות בבטן במקרים מרובים אינם דורשים חדר ניתוח וניתנים לשיפור משמעותי באמצעות שילוב של ביוסטימולטורים ומספר טיפולים באמצעות מכשור רפואי.

במה מסייעים טיפולי הגוף ללא ניתוח בביוטי קליניק?
מיצוק שומן

ברקמות השומן העמוקות יותר אנו סובלים מצניחות רקמות החיבור ודלקתיות מקומית, בהן ניתן לטפל בעיקר ע"י מכשור רפואי ממוקד בפעולות מיצוק השומן. בזמן הטיפול בשכבת השומן העור מעל משתפר גם הוא ונוצר מראה הומוגני ובריא יותר.

במה מסייעים טיפולי הגוף ללא ניתוח בביוטי קליניק?
מראה עור אחיד

עם השנים העור מתמלא בכתמי פיגמנטציה, כתמי שמש, שתורמים למראה המבוגר. את הכתמים האלו לרוב ניתן לשפר ע"י פתרונות משולבים באמצעות מכשור רפואי יחד עם שגרת מוצרי טיפוח קבועה.

שאלות ותשובות

איזה טיפולים הכי יתאימו לי?
מאחר שהגוף שלנו משתנה מאד מאחד לשנייה, הטיפולים המתאימים לכל אחד משתנים מאד ויש להגיע לרמה גבוהה של ניסיון בטיפולי גוף על מנת להציע פתרונות שיתנו יותר תוצאה שניתן להנות ממנה. לצורך כך חשוב מאד להגיע לייעוץ מקצועי מסודר במרפאה ולדון בכל האפשרויות הלא ניתוחיות הקיימות היום.
מתי רואים תוצאות בטיפולי גוף:
ככלל, העור יחל לייצר קולגן בסמוך לביצוע הטיפול, ואט אט להתעבות ולשפר את איכותו בהדרגה בחודשים הבאים. את הביקורת נקבע לאחר מספר חודשים ולעיתים כבר כשמגיעים לטיפול השלישי או לחלופין לביקורת, ניתן לראות שיפור בנראות האזור המטופל.
לכמה טיפולים אזדקק כדי להראות כמו שאני רוצה?
השיטה המובילה בעולם כיום היא גישת המסע – טיפולים קטנים לאורך השנה לשמירה על מראה פנים רענן וטבעי, בכדי להימנע מטיפולים מאסיביים ומילוי יתר. כמו שאר גופנו, גם הפנים, ממשיכות להתבגר ולכן תחזוקה קבועה ובמינונים המתאימים לנתוני המטופל/ת היא הדרך האידיאלית לשמירה על מראה רענן וטבעי.
תוך כמה זמן אוכל לחזור לפעילות אחרי הטיפול?
אחד היתרונות הבולטים של טיפולים שאינם דורשים ניתוחים, שככלל, כבר בתום הטיפול תוכלו לחזור לפעילות מלאה ובמקרים מרובים לא נבחין בסימנים מיוחדים חיצוניים. יחד עם זאת, בימים הראשונים תתכן נפיחות מקומית ולפעמים אף שטפי דם באזור המטופל שככלל יחלפו לחלוטין. יש לעקוב אחר ההוראות בשחרור בצורה מדוקדקת.
האם הטיפולים כואבים?
הטיפולים שאינם ניתוחיים הינם ברמת כאב נמוכה ומבוצעים לרוב לאחר אלחוש מקומי בלבד, ניתן להוסיף הרדמה מקומית למי שמבקש אך בדרך כלל אין צורך.
מה אוכל לעשות כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר?
להקפיד על הוראות המרפאה לאחר טיפולים ועל הפרוטוקול הבנוי של הטיפולים והמרווחים בניהם.

במקרים רבים בייעוץ המקצועי נמליץ על שילוב של שיטות טיפול שונות, כגון טיפול משולב במכשור רפואי מתקדם והזרקת ביוסטימולטורים אשר מחזקים ומשפרים את תוצאות הטיפול.
תוך כמה זמן אוכל לחזור לפעילות אחרי הטיפול?
ככלל, כבר בסיום הטיפול תוכלו לחזור לפעילות מלאה. יחד עם זאת, בימים הראשונים תתכן נפיחות מקומית, אודם ולפעמים אף שטפי דם באזורים המטופלים, שלרוב חולפים לאחר מספר ימים. במקרים נדירים יותר סימנים קלים יכולים להישאר למשך מספר שבועות. יש לעקוב אחר ההוראות בסיום הטיפול.
אפשר לעבור טיפול למרות שכבר טופלתי במרפאה אחרת?
ברוב המקרים ובהנחה שהטיפול לא בוצע בחודש האחרון, ניתן לעבור טיפול.
חשוב מאד להגיע לייעוץ אצל גורם מקצועי ולהחליט מה התזמון הכי טוב להתחיל סדרת טיפולים מבחינת החלמת העור המיטבית.
מי לא מתאים לטיפולי גוף לא ניתוחיים?
במקרה של מטופלים הסובלים ממחלות עוריות או מערכתיות, יש להגיע לייעוץ עם כמה שיותר מידע ומסמכים רפואיים לגבי המצב הרפואי הנתון, כדי להגיע להחלטה יחד עם המטפל במרפאה האם ניתן לטפל אסתטית באזור.
במקרים של מטופלים עם עודף עור משמעותי, צניחות עמוקות של רקמות חיבור או פגמים גדולים הדורשים תיקון ניתוחי, בייעוץ המקצועי יוסבר מה ניתן ומה לא ניתן לשפר ללא ניתוח.

איזה יופי שבחרת בביוטי!

כמה‭ ‬פרטים‭ ‬קטנים‭ ‬ונחזור‭ ‬אליך לקביעת‭ ‬פגישת‭ ‬אבחון‭ ‬ללא‭ ‬עלות
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
השאר/י פרטים לשיחה עם נציג