רדיאס מדולל לפיסול פנים, למי מתאים?

רדיאס מדולל לפיסול פנים, למי מתאים?

מגוון הטיפולים האסתטיים הקיימים הוא רחב במיוחד ומדי שנה מתווספים עוד טיפולים מסקרנים לרשימה, אך אם יש מגמה אחת שבולטת במיוחד בשנים האחרונות היא ההתמקדות בעיכוב התופעות הנובעות מהזדקנות העור, בדגש על מראה טבעי ככל הניתן. בהתאם לכך, טיפולים שצוברים פופולאריות הם כאלה שנוגעים למיצוק והרמת עור הפנים על ידי טיפול באיכות העור. טיפולים אלה מתבצעים בעיקר באמצעות מכשור רפואי מתקדם ובשילוב עם תרופות מוזרקות אשר נקראות ביוסטימולטורים.
רדיאס מדולל הוא אחד מאותם חומרים המשמשים לפיסול פנים ונקראים ביוסטימולטורים. מדובר בשיטה חדשה יחסית, וטבעית יותר ממה שהכרנו עד כה, התורמת לשיפור מראה עור הפנים על ידי עיבוי העור, אך שימו לב – מבלי להוסיף נפח לפנים. רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא.

מה הוא טיפול בביוסטימולטור?

טיפולים באמצעות ביוסטימולטורים מתבצעים בהזרקה ישירה אל תוך העור והם לא מוסיפים כלל נפח לגוף, זאת בניגוד לחומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית. אז מה התרומה שלהם? הם עובדים על החייאת ועיבוי העור, ועושים זאת על ידי עידוד ייצור של קולגן.

אתם ודאי שואלים את עצמכם מה החשיבות של הקולגן – מדובר בחומר העיקרי שבונה את העור, כאשר למעשה 70% מהגוף שלנו מורכב ממנו והוא זה שמעניק לו את יכולת השמירה על הלחות וגם גמישות. עם השנים, ככל שמתקרבים לגיל 30 ומתחיל תהליך הזדקנות העור, הגוף מתחיל לייצר פחות קולגן וזה משפיע על מראה הפנים שלנו ומוביל לאיבוד נפח וגמישות, ובהמשך להופעת קמטוטים.
לאחר הטיפול בביוסטימולטורים, חומר המילוי נספג ומתחיל לעבוד בתאים השונים בכל שכבות העור – מהעליונה ועד תאי השומן שמתחת לעור. בהמשך, הגוף מתחיל לייצר קולגן וגם חומר נוסף הקרוי אלסטין המשפיע על גמישות ועובי העור (מדובר בחומר נוסף אותו הגוף מייצר פחות עם השנים). העור שהופך לעבה יותר מטשטש גם מראה קמטוטים שטחיים ולעיתים אף צלקות, מותח את העור, נותן תמיכה חזקה יותר לפנים ובכך גם מרים את הרקמות שמתחתיו. בין הביסטימולטורים הפופולאריים ביותר ניתן למצוא את סקולפטרה, פרופילו, ורדיאס מדולל, בו נתמקד במאמר זה.

מי זקוק לטיפול בביוסטימולטור?

הזרקה של ביוסימולטורים כגון רדיאס מדולל אינה דומה להזרקות הקלאסיות שאתם מכירים מכיוון שהיא כמעט ואינה משנה את תווי הפנים. היא מתאימה עבור אנשים שרוצים להחיות את העור, לעבות אותו וליצור מראה מוצק יותר מבלי לשנות את הצורה של הפנים. אם להסביר זאת באופן פשוט, מדובר בטיפולים המיועדים לשיפור מראה הפנים על ידי טיפול בעור ולא על ידי הוספת נפח לפנים.
האזורים הנפוצים לטיפול הם הפנים, הצוואר, החזה-דקולטה והידיים, ובמקרים מסוימים ניתן להשתמש בהם גם לעיבוי עור דליל בזרועות, בירכיים, בברכיים ובבטן בעיקר בקמטוטים שמופיעים לאחר לידות. מאחר ומדובר בטיפול משמר וארוך טווח שהתוצאות שלו באות לידי ביטוי בדרך כלל רק לאחר סדרה של טיפולים הם אינם מתאימים עבור אנשים שמחפשים תוצאה מהירה.

כפי שהסברנו קודם לכן, מאחר ומשתמשים בהם למטרות שונות, את הטיפולים ניתן לשלב עם טיפולי הזרקות לעיצוב הפנים. מטופלים אשר מעוניינים לשפר את איכות העור וגם לבצע תיקונים שונים במראה הפנים אך עדיין לשמור על תוצאה טבעית יכולים לשלב בין הזרקת חומרי מילוי בעדינות ובצורה טבעית לשכבות השומן העמוקות ובמקביל לבצע טיפול מתמשך באיכות ועובי העור בעזרת ביוסטימולטורים. בנוסף, טיפולים בביוסטימולטורים לעור העמוק ניתנים לשילוב גם עם טיפולי זוהר המיועדים לעור השטחי כמו למשל טיפולים בסקין בוסטר או PRP ערפד.

למה לבחור ברדיאס מדולל?

תרופת המילוי רדיאס לא סתם צברה פופולאריות רבה בכל הקשור לתהליכים אסתטיים. היא מאושרת על ידי הFDA- האמריקאי. ומורכבת מקלציום הידרוקסיאפטיט שהם בעצם כדוריות קטנות של חומר נספג המבוסס על סידן.
בין מגוון היתרונות שניתן להשיג באמצעות הרדיאס כאשר אינו מדולל תמצאו

  • החזרת נפחים אבודים
  • הדגשה של עצמות לחיים
  • הדגשה של קו הלסתו הסנטר.

במקביל, כאשר מדללים את החומר, היכולת שלו להוסיף נפח קטנה באופן משמעותי והוא מתפקד כביוסטימולטור ממוקד בעור. לצורך עיבוי ושיפור איכות העור, לטיפול במראה קמטוטים ואפילו לשיפור במראה צלקות אקנה ובנקבוביות בעור.

כך יוצא שאחד היתרונות העצומים של חומר זה. מתבסס על  העובדה שבאותו מזרק ניתן לקבל חומר שתורם להחזרת נפח ולעיצוב פנים במידת הצורך וגם מתמקד באיכות העור. כמובן שברגע שהוא מתפקד כביוסטימולטור השינוי הוא לא מידי ומגיעים אליו בעזרת טיפולים חוזרים ומבוקרים.

טיפול באמצעות רדיאס הוא בד”כ קצר (נמשך בדרך כלל בין 15-20 דקות) ולרוב רמת הכאב במהלכו נמוכה כך שאין צורך בהרדמה או הכנה מוקדמת כלשהי, אולם, קיימת אפשרות לאלחש את האזור בעזרת קרם ייעודי. בנוסף, בסוף הטיפול אין תקופת החלמה וניתן בד”כ לחזור לפעילות יומיומית רגילה תוך כדי הקפדה על הוראות השחרור. יתרון נוסף טמון בכך שבמרבית המקרים אין חשש לתופעות לוואי קשות – בימים הראשונים תיתכן נפיחות מקומית ולפעמים אף שטפי דם באזורים המטופלים שלרוב חולפים לחלוטין תוך זמן קצר.

תוצאות הטיפול ברדיאס מדולל

לאחר סיום הטיפול. העור יתחיל לייצר קולגן ותוך חודשים ספורים ניתן יהיה לראות את השיפור באיכות העור שיהפוך לגמיש ועבה יותר. לאחר הייעוץ המקצועי במרפאה יוחלט על חלוקת הטיפול לפגישה אחת או למספר פגישות. זאת במטרה לבנות תהליך בפנים אשר יוביל לשיפור המיטבי במראה העור ובכך במראה כל הפנים.

כפי שיכולתם לנחש, אחת השאלות שחוזרות על עצמן באופן קבוע היא לכמה זמן יחזיקו תוצאות של טיפול ברדיאס. ובאופן כללי בביוסטימולטורים. ובכן, קשה לענות על שאלה זו כיוון שזה משתנה מאד

  1. בין האזורים השונים בעור
  2. בין הסוגים השונים של תרופות המילוי
  3. ובעיקר בין מטופלים להם מאפיינים גנטיים וסביבתיים שונים.

בטיפולים מסוג זה מומלץ לחזור על הטיפול או לחזק את התוצאה אחת לתקופה של שנה-שנתיים. יחד עם זאת, אין מניעה גם מביצוע טיפולים לעיתים קרובות יותר כדי לשפר את התוצאה לפי הצורך. ולאחר התייעצות עם הצוות המטפל. באופן כללי כדאי להכיר כי השיטה המובילה בעולם האסתטיקה כיום היא גישת המסע הדוגלת בטיפולים קטנים לאורך השנה. טיפולים העוזרים לשמור על מראה פנים רענן וטבעי. וכך גם נמנעים מטיפולים גדולים ושינויים מהירים מדי בפנים.

כתבות שכדאי להכיר

רדיאס מדולל לפיסול פנים, למי מתאים?
רדיאס מדולל לפיסול פנים, למי מתאים?
רדיאס הוא אחד מאותם חומרים המשמשים לפיסול פנים ונקראים ביוסטימולטורים, אספנו עבורכם את כל המידע אותו אתם צריכים לדעת אודות רדיאס
כמה זמן מחזיק סקין בוסטר
כמה זמן מחזיק סקין בוסטר
סקין בוסטר הוא אחד הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר. במאמר זה נענה על כל השאלות החשובות לפני טיפול סקין בוסטר
חומצה היאלורונית מה היא ולאיזה טיפולים היא משמשת?
חומצה היאלורונית מה היא ולאיזה טיפולים היא משמשת?
הזרקות חומצה היאלורונית מה היא חומצה היאלורונית ולאיזה טיפולים היא משמשת. היכנסו למאמר וקבלו מידע רלוונטי לפני שאתם ניגשים לטיפול
איך ניתן להבליט עצמות לחיים ללא ניתוח
איך ניתן להבליט עצמות לחיים ללא ניתוח
עצמות לחיים גבוהות נחשבות לכאלה שיוצרות מראה מושך וצעיר גם בקרב נשים וגם בקרב גברים. אספנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי אודות טיפול זה
סקולפטרה – הכל על הטיפול
סקולפטרה – הכל על הטיפול
סקולפטרה, כל מה שאתם צריכים לדעת אודות הטיפול הזה במקום אחד. אספנו עבורכם את הידע של מיטב המטפלים שלנו
מה זה טיפול PRP ולמי הוא מתאים?
מה זה טיפול PRP ולמי הוא מתאים?
טיפול ערפד הוא אחד הטיפולים הטבעיים הפופולאריים ביותר. אספנו עבורכם במאמר את כל המידע הרלוונטי אודות טיפול PRP ערפד וטיפול PRP לעיבוי השיער
המדריך המפורט לפיסול פנים
המדריך המפורט לפיסול פנים
פיסול פנים, באיזה אזורים בפנים נפוץ לבצע את הטיפול ומה קורה אחריו? – לפניכם מדריך לפיסול פנים עם כל התשובות
איך מומלץ לטפל בשקעים מתחת לעיניים?
איך מומלץ לטפל בשקעים מתחת לעיניים?
טיפול בשקעי עיניים הוא התהליך בו נתמקד בכתבה זו. איך מומלץ לטפל בשקעים מתחת לעיניים ומה הדברים החשובים לדעת בכתבה
כבר לא צריך להסתיר את השיער – טיפול לעיבוי השיער
כבר לא צריך להסתיר את השיער – טיפול לעיבוי השיער
נשירה, הקרחה והידלדלות שיער הן תופעות נפוצות - מדובר בבעיה שהולכת ומתגברת עם השנים, כזו שמצריכה פתרונות שונים ומתקדמים. הרקע והסיבות להקרחה משתנות בין גברים ונשים וקשורות בין היתר לסטרס, גנטיקה ועוד
טיפול בקמטי הבעה, הטיפול הוותיק והמוכר בעולם באסתטיקה
טיפול בקמטי הבעה, הטיפול הוותיק והמוכר בעולם באסתטיקה
כולנו מכירים אותם, הם מופיעים בחלק העליון של הפנים, באזור המצח, בין הגבות ובצדי בעיניים ומאותתים לנו שאנחנו מתחילים להתבגר – כן, אנחנו מדברים על קמטי הבעה.
חומצה היאלורונית בשפתיים
חומצה היאלורונית בשפתיים
השפתיים הם אחד האיברים שהכי מושכים את העין באזור הפנים ולכן קיימת מודעות גדולה אליהן לא רק בקרב נשים שמחפשות לשנות את צורתן ולהקנות להן מראה מלא וחושני, גם בקרב גברים שמעוניינים לתקן מקרים שונים
טיפולי פנים לגברים זו כבר מזמן לא מילה גסה
טיפולי פנים לגברים זו כבר מזמן לא מילה גסה
עור הפנים שלנו, בעיקר במדינה חמה כמו ישראל, סובל מנזקים שונים, חלקם נובעים באמת מחשיפה מרובה לקרני השמש, חלקם קשורים באורח חיים לא בריא, שכולל בין היתר תזונה לא נכונה ועישון, וכמובן עניין הגיל.
חושבים על טיפול דיספורט או חומצה היאלורונית? מה עדיף ומה ההבדלים בין השניים?
חושבים על טיפול דיספורט או חומצה היאלורונית? מה עדיף ומה ההבדלים בין השניים?
טיפול בקמטי הבעה הוא טיפול מאוד וותיק אך נשאר מאד מבוקש גם היום. קמטי ההבעה נוצרים כתוצאה מהפעלת שרירי הפנים, פעולה אותה אנו מבצעים כל הזמן
מה הם הטיפולים המומלצים לשיפור איכות העור?
מה הם הטיפולים המומלצים לשיפור איכות העור?
תחום הטיפולים האסתטיים, כמו גם המודעות לשמירה על עור הפנים, תופסים תאוצה עצומה עם כל שנה שעוברת וכך צצים פיתוחים חדשים עם הבטחות גדולות
טיפולים אפקטיביים למיצוק העור
טיפולים אפקטיביים למיצוק העור
אם כבר הגעתם לגיל בו אתם מתעסקים בכל קמט חדש שמופיע בפנים והייתם רוצים להתחיל לטפל במראה המבוגר והעייף ולהתחיל להחזיר לעור את האלסטיות והזוהר שלו - אולי הגיע הזמן לחשוב על טיפול למיצוק העור
ניתוח אף או פיסול אף?
ניתוח אף או פיסול אף?
תפקידו של האף במראה האסתטי של הפנים אינו מוטל בספק, שכן הוא ממוקם בולט במרכזו. באופן טבעי, אנשים שאינם מרוצים מהמראה באזור זה עלולים לפעמים לחשוב על הזדמנות לשינוי כתוצאה מכך.
עיבוי ועיצוב שפתיים – כל מה שאתם צריכים לדעת
עיבוי ועיצוב שפתיים – כל מה שאתם צריכים לדעת
שפתיים משורטטות ובשרניות נחשבו מאז ומתמיד למאפיין מושך בקרב נשים, לכן לא מפתיע שטיפולי עיצוב שפתיים הם בין ההליכים האסתטיים הכי מבוקשים כיום בעולם.
לא נשארים מאחור: טיפולי אסתטיקה לגברים
לא נשארים מאחור: טיפולי אסתטיקה לגברים
בעבר כשגברים היו שומעים את המילים "טיפול יופי" הם היו מתרחקים ממנו כמו מאש. טיפולי יופי ואסתטיקה כבר מזמן לא נתפסים כטיפול עבור נשים בלבד, והעובדות בשטח מראות כי גם גברים, משקיעים בטיפוח ונהנים מזה.
מה אסור אחרי הזרקת חומצה היאלורונית
מה אסור אחרי הזרקת חומצה היאלורונית
למרות שמדובר בדרך כלל בהחלמה קלה שאינה מצריכה הרבה, ישנם מספר כללים שחשוב להקפיד עליהם במטרה להבטיח תוצאות טיפול מיטביות ולמנוע סיבוכים מיותרים
מספר דברים שחשוב לדעת לפני פיסול עצמות לחיים
מספר דברים שחשוב לדעת לפני פיסול עצמות לחיים
אחד הטיפולים החדשניים, והמאוד מבוקשים, הוא פיסול עצמות לחיים, איך מתרחשת שקיעת עצמות לחיים? למי מתאים פיסול ומה הם היתרונות של פיסול על פני ניתוח
פיסול קו לסת ללא ניתוח: למי מתאים התהליך
פיסול קו לסת ללא ניתוח: למי מתאים התהליך
קו הלסת והסנטר נותנים מסגרת לפנים שלנו, יוצרים הפרדה בין הפנים לצוואר ומשפיעים על המראה הכולל – כמה הוא יהיה נשי ועוצמתי או גברי ומושך
פיסול אף ללא ניתוח: כל מה שצריך לדעת על התהליך
פיסול אף ללא ניתוח: כל מה שצריך לדעת על התהליך
לא מעט אנשים יעידו כי יש להם בעיה עם מראה האף שלהם, בין אם הם לא מרוצים ממנו לחלוטין או שהיו רוצים לשנות בו משהו קטן
האם מותר לעשות טיפול בחומצה היאלורונית בהריון ומה חשוב לדעת
האם מותר לעשות טיפול בחומצה היאלורונית בהריון ומה חשוב לדעת
חומצה היאלורונית קיימת בגוף האדם באופן טבעי ובנויה מתרכובת של מולקולות, תרכובת זו ניתן למצוא ברקמות שונות בגוף, כגון העור, העיניים ואפילו במפרקים

איזה יופי שבחרת בביוטי!

כמה‭ ‬פרטים‭ ‬קטנים‭ ‬ונחזור‭ ‬אליך לקביעת‭ ‬פגישת‭ ‬אבחון‭ ‬ללא‭ ‬עלות
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
שדה אינו תקין
השאר/י פרטים לשיחה עם נציג